• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Generalnie, nazwa domeny powinna być powiązana z zasięgiem i charakterem działalności firmy lub charakterem materiału na jej stronach WWW. Jest to ważne by adres był łatwy do zapamiętania dla odwiedzających. Większość firm, dla których ich nazwa jest bardzo ważna z punktu widzenia prowadzonych interesów, wybiera rejestrację nazwy w domenach globalnych tj: .com, .net, itp.. , które cieszą się mianem najłatwiejszych do zapamiętania i posiadają najwyższy prestiż. Firmy o zasięgu ogólnopolskim, często rejestrują swą nazwę w domenach .com.pl lub .pl jeśli firma posiada kilka oddziałów. Jeżeli działalność nie ma charakteru komercyjnego, lecz wyższej użyteczności, to można wystąpić o domenę .org albo .edu.

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla,  Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.