• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Pin It

Jak usunąć wirusa ze strony internetowej

Jeśli informacje zawarte w tym artykule są dla Ciebie niezrozumiałe nie podejmuj raczej samodzielnie żadnych działań lecz skontaktuj się z nami. Usuwanie wirusów wordpress  to proces skomplikowany i lepiej powierzyć go specjalistom. 

Kod HTML i funkcje PHP , które są powszechnie używane przez hakerów (łatwe do wykorzystania), oraz nieznane linki, ramki iframe i sekcje kodu.

 Czego szukać w bazie danych ?

Złośliwe oprogramowanie przedostaje się do bazy danych za pomocą kodów iniekcyjnych w plikach WordPress. Jeśli te pliki nie zostaną najpierw wyczyszczone, kod po prostu wstrzykuje malware do bazy danych po zakończeniu czyszczenia.  Oferujemy usuwanie wirusów wordpress szybko i skutecznie oraz zabezpieczymy stronę przed ponownymi infekcjami.  

    <script>:  W języku HTML za umieszczanie skryptów JS odpowiedzialny jest element <script> z opcjonalnymi argumentami
      To, czego powinieneś szukać - „<script”.

przykład

    <iframe>: Element języka HTML, umożliwiający zawieranie dokumentu HTML wewnątrz innego dokumentu HTML z opcjonalnymi argumentami.

      To, czego powinieneś szukać - „<ifame”.

przykładJeśli masz pewność, że pliki witryny ją czyste od złośliwego kodu, w pierwszej kolejności przywróć kopię bazy danych sprzed infekcji i następnie zabezpiecz stronę wg tych wskazówek Jak zabezpieczyć WordPress przed zawirusowaniem Malware


 

 Czego szukać w plikach ?

Istnieje wiele funkcji i poleceń PHP, które są często wykorzystywane przez hakerów. Funkcje te same w sobie nie są złe, a można je wykorzystać do zawirusowania WordPress i bazy danych. Jeśli zobaczysz je w plikach swojej strony lub bazie danych, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że strona WordPress jest zawirusowana.

Funkcje na które musisz zwrócić uwagę:

    base64_decode: Ta funkcja służy do dekodowania danych zakodowanych za pomocą base64. Ponieważ WordPress jest oprogramowaniem typu open source, bardzo mało prawdopodobne jest, aby zawierał zakodowane informacje. Ta funkcja w bazie danych zwykle wskazuje, że haker próbuje ukryć lub maskować swój złośliwy kod.
        To, czego powinieneś szukać - „base64_decode (” lub „base64_decode (” - drugi ma spację przed nawiasem otwierającym).

przykład

 

   eval: Funkcja przetwarza dowolny ciąg znaków na prawidłowy kod PHP. Ponieważ jest bardzo niebezpieczna php.net odradza jej użycie i większość programistów jej unika. Jeśli znajdziesz eval w bazie danych,    najprawdopodobniej jest on zainfekowany.
        Czego należy szukać - „eval(” lub „eval (”

 


    gzinflate: Ta funkcja służy do dekodowania danych, które są zakodowane. Tak jak powyżej, platforma open source nie powinna zawierać zakodowanych sekcji. Obecność tej funkcji wskazuje zatem na hakera próbującego się ukryć.
        Czego należy szukać - „gzinflate(” lub „gzinflate (”

przykład


   
    error_reporting(0): Gdy dla tej funkcji zostanie użyty parametr zero, błędy kodu nie będą wyświetlane ani rejestrowane. To użycie jest bardzo mało prawdopodobne w prawidłowo napisanej aplikacji internetowej. Jeśli zostanie znaleziony, może to oznaczać, że haker testuje różne kody, ale ukrywa raporty o błędach, aby właściciel witryny się w tym nie zorientował.
        Co należy wyszukać - „error_reporting(0)” lub „error_reporting (0)”]

przykład


    shell_exec: Shell to powłoka systemowa Unix, która przetwarza polecenia. Za pomocą funkcji shell_exec hakerzy mogą wykonywać polecenia w systemie operacyjnym (na poziomie serwera). Ponieważ pozwala im to przejąć kontrolę na serwerem, jest to główny cel hakerów.
        Czego należy szukać - „shell_exec (” lub „shell_exec(”

Ta lista nie jest wyczerpująca a hakerzy robią wszystko aby ukryć świadectwo swojej działalności dlatego analiza bazy danych jest czasochłonna.

Skaner antywirusowy stron www

 

Sprawdź aktualny stan bezpieczeństwa swojej witryny oraz informacje dotyczące złośliwego oprogramowania.

Skanowanie strony www pod kątem malware. W pole formularza poniżej wpisz nazwę swojej domeny bez www i kliknij przycisk strony na której chcesz sprawdzić stan witryny. W razie wykrycia jakichkolwiek problemów, oferujemy szybkie i skutecznie Usuwanie malware WordPress Odwirusowanie Joomla lub innego CMS w jeden dzień.

Informacje w wynikach skanowania mogą być pomocne, ale nie można im zawierzać w 100%. Aby mieć pewność co do infekcji strony skontaktuj się z nami.

www.

Kontakt

Zadzwoń +48694339425 lub napisz

Twój e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail

Treść wiadomości(*)
Wpisz treść

Antyspam(*)
Nieprawidłowe dane. W razie problemów z formularzem kontakt bezpośredni na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kliknij w kwadrat obok napisu "Nie jestem robotem"

Wpisz dzisiejszą datę(*)
/ / Nieprawidłowe dane

Szukaj w DJA.PL

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Mocny i szybki Hosting pod sklep internetowy Woocommerce, Magento, Prestashop, Virtuemart

E-Commerce web Hosting

 • 4 rdzenie procesora = 8.8 GHz
 • 4 GB pamięci RAM
 • Powierzchnia 50GB SSD
 • Nielimitowany transfer danych
 • Codzienna kopia bezpieczeństwa

Więcej...

 

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.