• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

    Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

    Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

    WYBIERZ HOSTING WWW

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.


W ramach rejestracji domeny otrzymujesz:

możliwość transferu domeny do innego operatora w dowolnym okresie (sprawdź zasady),
panel administracyjny do zarządzania domeną,
żadnych dodatkowych zobowiązań i ukrytych kosztów.

 
Typ domeny Rejestracja Odnowienie Transfer Cesja Reaktywacja
PL 29 zł 89 zł bez opłat bez opłat 97zł
FUNKCJONALNE: com.pl, net.pl, itp. 25 zł 79 zł bez opłat bez opłat 86 zł
REGIONALNE:  legnica.pl, wroclaw.pl, itp.   15 zł 40 zł bez opłat bez opłat 43 zł
EU 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 140 zł
GLOBALNE: com, net, org, biz, info 50 zł 60 zł 60 zł bez opłat bez opłat

 


* ceny netto (+ VAT 23%)
** cena rejestracji domeny dotyczy pierwszego okresu abonamentowego

Możemy zarejestrować większość domen dostępnych na świecie. Wyślij zapytanie.

Cesja, czyli zmiana właściciela domeny dokonywana jest w przypadku sprzedania/przekazania praw do danej nazwy innemu podmiotowi.

Reaktywacja domeny internetowej z rejestru .PL. W przypadku nie odnowienia domeny w terminie, przechodzi ona w 30 dniowy okres kwarantanny tzw. status BLOCKED. Odnowienie domeny z tym statusem nazywany jest reaktywacją domeny. Koszt reaktywacji jest różny od kosztu odnowienia - szczegóły w cenniku.

Reaktywacja domeny internetowej z rejestru .EU. W przypadku nie odnowienia domeny w terminie, przechodzi ona w 40 dniowy okres kwarantanny i należy wykonać reaktywację domeny. Koszt reaktywacji jest różny od kosztu odnowienia - szczegóły w cenniku.

ZAMÓW DOMENĘ


Przenieś domenę do DJA.PL

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.