• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

    Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

    Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

    WYBIERZ HOSTING WWW

  • 1
  • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pin It


W ramach rejestracji domeny otrzymujesz:

możliwość transferu domeny do innego operatora w dowolnym okresie (sprawdź zasady),
panel administracyjny do zarządzania domeną,
żadnych dodatkowych zobowiązań i ukrytych kosztów.

 

W związku z podwyższeniem opłat przez NASK dla rejestratorów za odnowienie domen z rejestru PL, od 1 marca 2023r. ulega zmianie cennik odnowienia domeny PL ,  funkcjonalnej PL i regionalnej PL.  Wszystkie odnowienia po 28 lutego 2023r. będą realizowane zgodnie z nowym cennikiem.    

 

 
Typ domeny Rejestracja Odnowienie Transfer Cesja Reaktywacja
PL 29 zł 110
89 zł
bez opłat bez opłat 117zł
FUNKCJONALNE: com.pl, net.pl, itp. 25 zł 100
79 zł
bez opłat bez opłat 107 zł
REGIONALNE:  legnica.pl, wroclaw.pl, itp.   15 zł 60
40 zł
bez opłat bez opłat 67 zł
EU 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 140 zł
GLOBALNE: com, net, org, biz, info 70 zł 90 zł 90 zł 90 zł 390 zł

 


* ceny netto (+ VAT 23%)
** cena rejestracji domeny dotyczy pierwszego okresu abonamentowego

Możemy zarejestrować większość domen dostępnych na świecie. Wyślij zapytanie.

Cesja, czyli zmiana właściciela domeny dokonywana jest w przypadku sprzedania/przekazania praw do danej nazwy innemu podmiotowi.

Reaktywacja domeny internetowej z rejestru .PL. W przypadku nieodnowienia domeny w terminie, przechodzi ona w 30 dniowy okres kwarantanny tzw. status BLOCKED. Odnowienie domeny z tym statusem nazywany jest reaktywacją domeny. Koszt reaktywacji jest różny od kosztu odnowienia - szczegóły w cenniku.

Reaktywacja domeny internetowej globalnej .com , net , info , biz , org W przypadku nieodnowienia domeny w terminie, przechodzi ona w 40 dniowy okres kwarantanny i należy wykonać reaktywację domeny. Koszt reaktywacji jest różny od kosztu odnowienia - szczegóły w cenniku.

Reaktywacja domeny internetowej z rejestru .EU. W przypadku nieodnowienia domeny w terminie, przechodzi ona w 40 dniowy okres kwarantanny i należy wykonać reaktywację domeny. Koszt reaktywacji jest różny od kosztu odnowienia - szczegóły w cenniku.

ZAMÓW DOMENĘ


Przenieś domenę do DJA.PL

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.