• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli planujesz przeniesienie strony internetowej ( zmianę hostingu )  z jednego hostingu na inny skorzystaj z naszych usług.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży usług internetowych. 
Przenosimy strony  szybko, niedrogo i skutecznie zarówno witryny statyczne jak i dynamiczne oparte np. na CMS Joomla, Drupal lub WordPress a także sklepy internetowe np. PrestaShop, OSCommerce i inne.

Cena przeniesienia ustalana jest indywidualnie. W treści zapytania prosimy podać adres strony do przeniesienia.UWAGA! Dla klientów, którzy zdecydują się przenieść swoją stronę na nasz hosting Mini lub wyższy przy opłacie rocznej stronę przenosimy bezpłatnie. Sprawdź aktualną ofertę usług hostingowych, wybierz serwer dostosowany do swoich potrzeb i przenieś hosting do nas.Wyślij zapytanie


Kontakt

Twój e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail

Treść wiadomości(*)
Wpisz treść

antyspam(*)
antyspam
  OdświeżNieprawidłowy kodInformacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.