• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Ta instrukcja jest przydatna np. w sytuacji,  gdy pod pod adresem www.twojadomena (/home/nazwauzytkownika/www/) masz funkcjonującą stronę a w podkatalogu www.twojadomena/wordpress (/home/nazwauzytkownika/www/wordpress/) przygotowujesz sobie nową stronę opartą na CMS Wordpress. Po zakończeniu projektu nowej strony, nie musisz jej przekopiowywać do głównego folderu www,  wystarczy przekierować domenę na podkatalog wordpress/.

Utwórz w katalogu głównym (/home/nazwauzytkownika/www/) plik o nazwie .htaccess (z kropką na początku nazwy) i dodaj do niego poniższy kod.

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?twojadomena$ [NC]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/wordpress/

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule ^(.*)$ /wordpress/$1

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?twojadomena$ [NC]

RewriteRule ^(/)?$ wordpress/index.html [L]
 

Nazwę „twoja domena” zastąp nazwą swojej domeny.

Nazwę „wordpress” zastąp nazwą swojego podkatalogu.

Nazwę pliku „index.html” zastąp nazwą pliku startowego swojej witryny (np. index.php)

Aby wrócić do wyświetlania starej strony, wystarczy usunąć plik .htaccess lub dodany kod.

UWAGA! Jeśli w twoim katalogu głównym www znajduje się już plik o nazwie .htaccess, dodaj powyższy kod zaraz pod linijką RewriteEngine on.

Szukaj w DJA.PL

Usuwanie wirusów ze stron internetowych WordPress, Joomla lub innego CMS w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla,  Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD w Polsce już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

1&1 kończy działalność na polskim rynku i odnowienie usług nie będzie już możliwe ! Masz stronę w 1&1 ? Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę email z 1&1  na nasz hosting bezpłatnie.

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.