• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

    Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

    Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

    WYBIERZ HOSTING WWW

  • 1
  • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Hosting WWW

Hosting WWW
Hosting z cPanel

Hosting z cPanel

cPanel to najbardziej znany na świecie intuicyjny interfejs graficzny do administracji serwerem www. Został wydany w 1996 roku i od tego czasu jest wciąż rozwijany. Oprócz podstawowej funkcjonalności jak dodawanie domen i subdomen, tworzenie kont email i baz danych, posiada mnóstwo zaawansowanych funkcji, które idealnie nadają się do maksymalnego wykorzystania konta hostingowego.
Hosting z DirectAdmin

Hosting z DirectAdmin

DirectAdmin to popularny panel sterowania hostingiem, znany ze swojej prostoty i wydajności . Zapewnia usprawniony interfejs, skupiający się na łatwości użytkowania i efektywności wykorzystania zasobów. Chociaż może nie mieć tak wielu funkcji jak cPanel, nadal oferuje kompleksowe narzędzia do zarządzania usługami hostingowymi.

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.