• hosting www

  Hosting WWW

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

UPS! moja strona ma wirusa!

No cóż, zdarza się. Korzystając z CMS'ów o otwartym kodzie jesteśmy narażeni na tego typu sytuacje. Ale bez paniki :)  odwirusujemy Twoją stronę.

Usuwanie wirusów Wordpress Usuwanie wirusów Joomla

Oznaką, że Twoja strona może być zainfekowana szkodliwym oprogramowaniem typu Malware jest sytuacja w której po wejściu na stronę www widzisz ostrzeżenie w postaci komunikatu:

odwirusowanie joomla wordpress inne cms

Jest to ostrzeżenie, że strona diagnostyczna Google SafeBrowsing wykryła coś podejrzanego na Twojej stronie i mogła ona zostać zmieniona, zainfekowana bez Twojej wiedzy. Podobne komunikaty wydają również programy antywirusowe w celu ochrony użytkowników internetu.

Na stronie https://www.google.com/transparencyreport/safebrowsing/diagnostic/?hl=pl sprawdzisz aktualny stan bezpieczeństwa swojej witryny  oraz informacje dotyczące  złośliwego oprogramowania. 

NIE IGNORUJ NIGDY TAKIEGO OSTRZEŻENIA! - Brak reakcji ze strony właściciela witryny, powoduje spadek pozycji domeny w wyszukiwarce Google a nawet całkowite jej usunięcie z indeksu.

Inne objawy, że Twoja strona może być zainfekowana:

• W wynikach wyszukiwania Google pod nazwą domeny znajduje się informacja " Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów "

• Użytkownicy otrzymują ostrzeżenia z programów antywirusowych odwiedzając Twoją witrynę np: Wirus na stronie www, Strona stanowiąca zagrożenie, Szkodliwy kod na stronie, Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze

• Twoja strona przekierowuje na nieznany adres www

• Otrzymujesz informację z Google w Narzędziach dla webmasterów lub swojej firmy hostingowej na temat ewentualnego szkodliwego oprogramowania na swojej stronie

Proste przykłady infekcji   Malware  

Wstrzyknięcie złośliwego kodu  w postaci  ukrytej ramki iframe dodatkowo zakodowanego algorytmem  base64. 

Przekierowanie  .htaccess na  złośliwą stronę  

W poniższym przykładzie  wszyscy  odwiedzający  witrynę  z wyszukiwarki Google,  Yahoo, Ask lub innej zostają przekierowani na złośliwą  stronę.  W celu ukrycia przed właścicielem witryny przekierowania, wpisanie adresu strony bezpośrednio w przeglądarce nie powoduje przekierowania.   


Jak to się stało?

Zainfekowanie najczęściej jest spowodowane m. in. luką w skrypcie strony, przestarzałą wersją oprogramowania CMS, bloga, sklepu lub jego wtyczek albo skradzeniem haseł dostępu FTP.

Co z tym zrobić?


Zapoznaj się z artykułem Czyszczenie witryny w Narzędziach Google dla webmasterów https://support.google.com/webmasters/answer/163634?hl=pl.

Przeczytaj również artykuł  Czynności jakie należy wykonać po odwirusowaniu witryny.

Remove Malware From Joomla, WordPress or other cms in English.

 

Oferujemy usługę szybkiego i skutecznego odwirusowania witryny lub serwera www. Koszt usługi jest uzależniony od stopnia zawirusowania. W treści mejla prosimy podać adres zawirusowanej strony. Po analizie prześlemy szczegółowe informacje.
Wszystkim osobom, które zdecydują się przenieść swoją stronę na nasz hosting, zapewniamy stały monitoring witryny i bezpłatne odwirusowanie strony www w przypadku zainfekowania złośliwym kodem. Oferujemy również usługę stałego monitorowania i usuwania wirusów z witryn umieszczonych na innych hostingach. 

Kontakt

Twój e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail

Treść wiadomości(*)
Wpisz treść

Wpisz kod z obrazka(*)
Wpisz kod z obrazka
  Zmień kodNieprawidłowy kod

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.