• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Nowy hosting Business na szybkich dyskach SSD w najlepszym Polskim centrum danych Atman W-wa

Dzięki Panelowi administracyjnemu cPanel możesz łatwo z poziomu przeglądarki internetowej zarządzać swoim serwerem www (m.in. zmieniać hasła FTP, dodawać i usuwać konta e-mail, tworzyć bazy danych itp.). Więcej informacji uzyskasz w dziale Pomoc.

Aby zalogować się do cPanel należy wprowadzić login i hasło z Twojego zamówienia e-mail.

Przejdź do cPanelPrzyspiesz stronę z Cloudflare

Co to jest CDN Cloudflare i do czego służy

 

CDN ( Content delivery network ) Cloudflare chroni i przyspiesza stronę internetową.

Kiedy witryna korzysta z Cloudflare, treści statyczne jak grafiki, style CSS pliki Javascript przechowywane są w rozproszonej sieci serwerów na całym świecie. Gdy użytkownicy odwiedzają witrynę internetową, Cloudflare udostępnia zoptymalizowaną treść z lokalizacji geograficznej najbliżej odwiedzającego, co poprawia czas ładowania strony.

Średnio witryna używająca Cloudflare ładuje się o 30% szybciej, wykorzystuje o 60% mniej transferu, redukuje o 65% ilość zapytań i jest o wiele bardziej bezpieczna.

Bezpieczeństwo. Cloudflare w pakiecie bezpłatnym oferuje ochronę przed Spamem, współdzielony certyfikat SSL i chroni witrynę w stopniu ograniczonym przed atakami DDOS. Pakiety płatne oferują dedykowany SSL, zaawansowaną ochronę DDOS, ochronę witryny (np. WordPress, Magento, Drupal, Joomla) przed atakami XSS, SQL injection i innymi zagrożeniami w trybie rzeczywistym.

Dostępne pakiety i cennik Cloudflare

Oferujemy konfigurację domeny w Cloudflare bez konieczności zmiany adresów DNS, wraz z podpięciem certyfikatu SSL dla tej domeny ( pakiet bezpłatny ). Jednorazowy koszt wdrożenia to 100zł netto.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE SERWERA

cPanel to najbardziej znany na świecie intuicyjny interfejs graficzny do administracji serwerem www. Panel pozwala na samodzielne zarządzanie pocztą e-mail, kontami FTP, bazami danych i wieloma innymi funkcjami bezpośrednio z poziomu przeglądarki www. Oprogramowanie działa w języku polskim i jest dostępne dla wszystkich nowo założonych usług.

Poczta e-mail

Zarządzanie plikami

Logi / Statystyki

  • Dostęp do logów serwera Apache (access.log i error.log)
  • Statystyki wykorzystania transferu gwarantowanego
  • Statystyki zajętości powierzchni www, e-mail, MySql
  • Statystyki odwiedzin strony www

Bezpieczeństwo

Bazy danych

  • Kreator bazy MySQL
  • Zarządzanie użytkownikami MySQL
  • PhpMyAdmin

Zaawansowane

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.