• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

 


Zanim rozpoczniesz proces Transferu domeny,  przeczytaj jakie są  Zasady wygasania, odnawiania i transferu domen.

  1. Poproś swojego obecnego Rejestratora  o wydanie  kodu Authinfo dla swojej domeny.
  2. Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysyłasz kod Authinfo  wraz ze wszystkimi danymi dotyczącymi domeny czyli: nazwę domeny,  dane właściciela domeny (imię i nazwisko, adres, pesel dla osoby prywatnej;  nazwa firmy, nip, regon  jeśli firma).

    Od tego momentu my zajmujemy się już wszystkimi sprawami związanymi z przeniesieniem domeny.

Sprawdź aktualny cennik domen.

Zamów domenę.

 

 

tanie domeny

JAKĄ DOMENĘ WYBRAĆ

W przypadku rejestracji domeny własnej, nazwa domeny najlepiej żeby była powiązana z zasięgiem i charakterem działalności firmy lub charakterem materiału na jej stronach WWW. Jest też ważne, aby adres był łatwy do zapamiętania dla odwiedzających.

CENY DOMEN

  Rejestracja Odnowienie
.pl 29 zł 89 zł
funkcjonalne 25 zł 79 zł
regionalne 15 zł 40 zł
.eu 50 zł 60 zł
.info 50 zł 60 zł
.org, .biz 50 zł 60 zł
.com, .net 50 zł 60 zł
  ceny netto / rok
 

zobacz pełny cennik

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.