• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Softaculous

Prosta i szybka instalacja najpopularniejszych aplikacji webowych.

Softaculous to aplikacja wbudowana w cPanel, która pozwala na łatwą instalację ponad 150 darmowych skryptów/oprogramowania. Jednym kliknięciem zainstalujesz i zaktualizujesz między innymi:

 • WordPress
 • Magento
 • Joomla
 • Prestashop
 • phpBB
 • Drupal

LiteSpeed Web Server

TTFB ( Time To First Byte ) poniżej 50ms.

Wszystkie nasze pakiety hostingowe obsługiwane są przez LiteSpeed Web Server. LiteSpeed jest do 9 razy szybszy niż Apache (standardowa konfiguracja). LiteSpeed obsługuje wszystko, czego używa Apache, również .htaccess i mod_rewrite, więc jeśli Twoja witryna ładuje się szybko na serwerze Apache, na naszych serwerach będzie jeszcze szybciej!

Bezpłatny certyfikat SSL

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated).

Certyfikaty SSL są automatycznie instalowane w ciągu 24h od podpięcia domeny pod swoje konto hostingowe DJA.PL na okres 90 dni i automatycznie odnawiane. Ochrona stron internetowych za pomocą zaszyfrowanego połączenia pomiędzy klientem i serwerem internetowym za pomocą protokołu HTTPS (charakterystyczna kłódka w pasku adresu, poprzedzająca nazwę strony zaczynającej się od „https://”) podnosi poziom bezpieczeństwa Twojej witryny oraz wiarygodność w oczach użytkowników.

JetBackup5

Potężne narządzie do odzyskiwania danych.

Wszystkie nasze konta hostingowe mają automatyczne i całkowicie bezpłatne kopie zapasowe. Jest to możliwe dzięki wiodącemu oprogramowaniu JetBackup5.

JetBackup jest używany przez dostawców hostingu na całym świecie chroniąc setki tysięcy kont użytkowników cPanel.

Kopie zapasowe są przechowywane w zdalnej lokalizacji i są dostępne bezpośrednio w cPanel, zapewniając natychmiastowy i łatwy dostęp do kopii zapasowych plików Twojej poczty, witryny i baz danych!

 

Kreator Stron WWW

Łatwy w obsłudze profesjonalny Kreator Stron

Teraz możesz samodzielnie zrobić stronę internetową w 5 minut bez szczególnej wiedzy, korzystając z naszego kreatora stron DIY (DIY - do it yourself - zrób to sam).

Site.pro to narzędzie do tworzenia stron internetowych, z którego mogą korzystać nawet niedoświadczeni użytkownicy. Kreator zawiera ponad 200 szablonów dla sklepów internetowych, blogów, profili firmowych, portfolio i innych, a wszystkie szablony są dostosowane zarówno do dużych ekranów jak i smartfonów. Edytor wizualny Site.pro jest wygodny oraz przyjazny dla użytkownika, a każdy szablon można dostosować: możesz zmienić czcionkę, kolor głównych elementów, zestaw i położenie przycisków. Na stronie https://site.pro/pl/Kreator-strony-internetowej/ zapoznasz się z możliwościami kreatora, a zamawiając dowolny hosting z naszej oferty korzystasz z niego bezpłatnie.

Szukaj w DJA.PL

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Mocny i szybki Hosting pod sklep internetowy Woocommerce, Magento, Prestashop, Virtuemart

E-Commerce web Hosting

 • 4 rdzenie procesora = 8.8 GHz
 • 4 GB pamięci RAM
 • Powierzchnia 50GB SSD
 • Nielimitowany transfer danych
 • Codzienna kopia bezpieczeństwa

Więcej...

 

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.