• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Hosting poczty e-mail dla firm bez limitu pojemności


Istnieją dwa podstawowe protokoły pobierania wiadomości e-mail z serwera - IMAP i POP3. Ale jaka jest różnica i jakiego protokołu należy użyć podczas konfigurowania konta e-mail za pomocą ulubionego klienta poczty e-mail - Thunderbird, Outlook czy Apple Mail?

 Co to jest POP3?
„POP3” to 3 wersja protokołu POP - „POP” to skrót od „Post Office Protocol”. Protokół pocztowy pobiera wiadomości e-mail na komputer w przeciwieństwie do protokołu IMAP.

 Co to jest IMAP?
„IMAP”, skrót od „Internet Message Access Protocol” robi to samo co POP3 - pozwala czytać wiadomości e-mail za pomocą przyjaznego dla użytkownika klienta poczty e-mail lub aplikacji Webmail - jednak podstawową różnicą, jak się domyślacie, jest to, że twoje e-maile NIE są pobierane bezpośrednio na twój komputer. Zamiast tego czytasz wiadomości e-mail bezpośrednio z serwera WWW, na którym znajduje się Twoje konto e-mail. Innymi słowy, e-maile nie są pobierane lokalnie na komputer w przeciwieństwie do POP.

Z którego protokołu należy korzystać podczas konfigurowania konta e-mail ?
Oba działają bardzo dobrze. Jeśli masz konto konto hostingowe na naszych serwerach cPanel i korzystasz z pakietu Business Cloud eMail z nielimitowaną powierzchnią kont e-mail zalecamy wybranie  IMAP. Nie musisz się wówczas martwić o zajętość skrzynki e-mail i kopię bezpieczeństwa swoich wiadomości.

 

 

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Oferujemy usługę nielimitowanej powierzchni kont e-mail z codzienną kopią bezpieczeństwa i możliwością odtworzenia do 30 dni wstecz. Sprawdź ofertę Poczta e-mail bez limitu.

poczta e-mail bez limitu pojemności

 

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.