• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Pin It

Istnieje wiele powodów dla których Hakerzy atakują strony internetowe. Kiedyś robili to z czystej próżności (np. podmieniając stronę główną na swoją z podpisem Hacked by… ) aby udowodnić, że mogą.  Wraz z rozwojem technologii powody hakowania się zmieniły. Pamiętaj, dobrze zhakowana strona to taka, że na pierwszy rzut oka nic jej nie dolega.

Zhakowany WordPress?nie wiesz jak usunąć wirusa ze strony internetowej?  Oferujemy usługę usuwanie wirusów wordpress.


Czego chcą Hakerzy?

 1. Zakłócić pracę strony internetowej - rozproszone ataki Denial of Service (DDoS) są tego najlepszym przykładem. Do przeprowadzenia takiego ataku hakerzy przejmują kontrolę nad grupą komputerów tzw. Zombie i używają ich do pingowania określonego serwera WWW w celu jego przeciążenia i ostatecznie zablokowania witryny. Przykład? https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/top-5-najwiekszych-atakow-ddos/hv8bcyh .
 2. Uzyskać korzyści finansowe - prawdopodobnie najbardziej popularny powód, dla którego hakerzy hakują strony internetowe. Pośrednio, pozycjonując i zwiększając ruch organiczny innej witryny kosztem drugiej. Bezpośrednio, np. tworząc witrynę do złudzenia przypominającą stronę banku oraz lukom w kodzie witryny i rozsyłając za jej pomocą fałszywe wiadomości email w celu wyłudzenia określonych informacji (np. danych logowania, szczegółów karty kredytowej) albo nakłonienia ofiary do określonych działań. Przykład ?  https://www.cert.pl/news/single/kampania-phishingowa-z-falszywymi-bonami-do-biedronki/.
 3. Pozyskać cenne informacje - kolejną cenną rzeczą dla hakerów jest zdobycie danych osobowych. Kradzież tożsamości jest bardzo poważnym problemem i może prowadzić do bardzo dotkliwych konsekwencji dla osoby zhakowanej wykorzystując jej tożsamość do wyłudzenia np. kredytu. Przykład? https://bezprawnik.pl/wyludzenie-kredytu-bik/.
 4. Zwrócić na siebie uwagę - prawdopodobnie najbardziej irytujący ze wszystkich powodów. Czasami Hakerzy hakują dla zabawy, z nudów lub po prostu zwracają na siebie uwagę. Z drugiej strony, ten rodzaj hakowania może być czasem korzystny, ponieważ ujawnia pewne luki w zabezpieczeniu co w konsekwencji prowadzi do ulepszenia i zwiększenia niezawodności systemów. Przykład?

Dlaczego Hakerzy hakują WordPress?

Ze względu na swoją popularność. Platforma WordPress ma ponad 30% udział w tworzeniu wszystkich stron internetowych na świecie, dlatego ataki na WP  potencjalnie skierowane są na setki tysięcy stron internetowych. Jeśli myślisz, że WordPress jest bezpieczny to jesteś w błędzie. Zobacz tutaj http://www.wykop.pl/ramka/4829591/wordpress-stanowi-90-wszystkich-zhakowanych-w-2018-roku-cms-ow/

 

Przeczytaj również artykuł  

 

Hakowanie świata w filmach. Trochę z przymrużeniem oka od expertów z Comodo Security.

Szukaj w DJA.PL

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Mocny i szybki Hosting pod sklep internetowy Woocommerce, Magento, Prestashop, Virtuemart

E-Commerce web Hosting

 • 4 rdzenie procesora = 8.8 GHz
 • 4 GB pamięci RAM
 • Powierzchnia 50GB SSD
 • Nielimitowany transfer danych
 • Codzienna kopia bezpieczeństwa

Więcej...

 

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.