• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Oferujemy tani Hosting SSD już od 79zł rok / netto.

Serwery wyposażone w dyski SSD działają lepiej i mają niższy wskaźnik awaryjności a witryny hostowane na dyskach SSD działają zauważalnie szybciej.

Prędkość dysku nie jest celem samym w sobie, ale rozwój firmy i uzyskanie przewagi nad konkurencją. Dzięki hostingowi SSD taką przewagę możesz uzyskać.

Wiadomo, że im wyższa pozycja w Google tym większe zyski dla firmy a szybkość ładowania strony jest jednym z jej czynników rankingowych ponieważ szybsza witryna oferuje użytkownikom lepsze wrażenia.

Dyski SSD są zaprojektowane do pracy w zupełnie inny sposób niż zwykłe dyski twarde - nie ma żadnych obracających się dysków, żadnych ruchomych elementów. W rezultacie czas dostępu do danych jest niewiarygodnie niski, czasem nawet na poziomie 0,1 milisekundy.

W przypadku najszybszych dysków twardych HDD najwyższa prędkość dostępu do danych wynosi od 5 do 8 milisekund.

Inną bardzo ważną róznicą miedzy SSD a HDD jest tzw. IOPS (operacje wejścia / wyjścia na sekundę). To powszechny pomiar wydajności używany do testowania komputerowych urządzeń pamięci masowych, takich jak dyski twarde (HDD), dyski SSD i sieci SAN. Trzeba tylko pamiętać, że im wyższy IOPS, tym szybszy jest dysk.

Jeśli wykorzystamy to jako nasz punkt odniesienia, możemy najpierw przyjrzeć się szybkości tradycyjnych dysków twardych, takich jak SATA i SAS. Ogólnie przyjmuje się, że najbardziej popularne typy dysków używanych obecnie mają następujące IOPS:

7,2K SATA - około 80 IOPS

10K SAS - około 120-130 IOPS

15K SAS - około 180 IOPS

Przy dyskach SSD musimy spojrzeć osobno na odczyt IOPS i zapis IOPS, ponieważ dyski SSD są produkowane do konkretnych zastosowań, w zależności od tego, czy będą wymagały intensywnego zapisu, czy odczytu.

Jeśli weźmiemy typowy dysk SSD, taki jak Intel DC S 3500, liczby te wyglądają tak:

Odczyty losowe IOPS: od 4,600 do 15,500 w zależności od pojemności dysku.

Losowe zapisy IOPS: od 65 000 do 75 000 w zależności od pojemności dysku

Bez sięgania do kalkulatora można zauważyć, że dyski SSD są bardzo szybkie w porównaniu do ich mechanicznych przodków.

 


 

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Oferujemy usługę nielimitowanej powierzchni kont e-mail z codzienną kopią bezpieczeństwa i możliwością odtworzenia do 30 dni wstecz. Sprawdź ofertę Poczta e-mail bez limitu.

poczta e-mail bez limitu pojemności

 

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.