• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

 

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Opcja ta pozwala ustawić  hasło do ochrony konkretnych katalogów na swoim koncie. Po włączeniu tej funkcji, gdy użytkownik próbuje uzyskać dostęp do chronionego katalogu i jego zawartości, pojawia mu się monit o podanie nazwy użytkownika i hasła.


Aby zabezpieczyć całą stronę lub wybrany katalog hasłem w cPanel : 

1. Zaloguj się na swoje konto cPanel  www.dja.pl/panel.html

2. Z sekcji Pliki wybierz  Ochrona prywatności katalogów

3. Kliknij ikonę, aby otworzyć folder. Kliknij nazwę, aby wybrać folder.

4. Zaznacz opcję   Chroń ten katalog hasłem i wciśnij Zapisz

5. W tym samym oknie  Utwórz użytkownika    wpisując  i zapisując   login i hasło. 

Sprawdź   działanie   wpisując w przeglądarce   www.twojadomena/zabezpieczonykatalog.  Powinien  pojawić się monit z prośbą  o wpisanie loginu i hasła.  

 

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla,  Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD w Polsce już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.