• 1
 • 2
 • 3
 • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

 

Pomoc

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Dostęp do zawartości strony www tylko przez uprawnionych użytkowników:

 1. Zaloguj się do panelu Plesk na swoje konto klienta.
 2. Wybierz Domains > nazwa domeny > Password Protected Directories.
 3. Kliknij Add Protected Directory w grupie Tools.
 4. Możesz zabezpieczyć hasłem główny katalog stron www (tzw. root directory 'httpdocs') jak i dowolny podkatalog w tym katalogu. Jeśli wpiszesz nazwę katalogu, który nie istnieje, Plesk automatycznie go utworzy.
 5. W polu Directory name wpisz nazwę ścieżki do katalogu, który chcesz zabezpieczyć hasłem. Dla przykładu:

  • Aby zabezpieczyć hasłem  główny katalog stron www  'httpdocs',  w polu Directory name wpisz  '/' i zaznacz pole Non-SSL.
  • Aby zabezpieczyć podkatalog 'private' w katalogu 'httpdocs'w polu Directory name wpisz  '/private' i zaznacz pole Non-SSL.
  • Aby zabezpieczyć hasłem skrypty CGI w katalogu cgi-bin, w polu Directory name wpisz  '/' i zaznacz pole cgi-bin. Ważne: upewnij się, że za zanakiem slash (ukośnik) nie ma spacji.
 6. W polu Header Text wpisz tekst powitania, który wyświetli się przy wejściu na stronę.
 7. Kliknij OK. Katalog zostanie zabezpieczony. 

  Teraz musisz dodać uprawnionego użytkownika.
 8. Kliknij na nazwę zabezpieczanego katalogu.
 9. Kliknij  Add New User.
 10. Utwórz nazwę użytkownika New user i jego hasło New password (powtórz to samo hasło w polu Confirm password). Hasło musi mieć od 5 do 14 znaków.
 11. Kliknij OK.
 12. Aby dodać kolejnego użytkownika powtórz punkt  9 i 10.


Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD w Polsce już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

1&1 kończy działalność na polskim rynku i odnowienie usług nie będzie już możliwe ! Masz stronę w 1&1 ? Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę email z 1&1  na nasz hosting bezpłatnie.

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.