• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Masz przepełnioną skrzynkę e-mail ?  Mała pojemność skrzynki e-mail ?

Dlaczego moje konto e-mail jest pełne i jak mogę uzyskać więcej miejsca?

Większość hostingodawców ustawia limity powierzchni kont e-mail na hostingu współdzielonym.  Jeśli Twoja skrzynka pocztowa jest zapełniona, wiadomości wysłane na Twój adres email zostaną odrzucone  z komunikatem np  „Email quota exceeded lub  "Mailbox is full"  dopóki nie zwolnisz wystarczającej ilości miejsca.

Jest kilka rozwiązań w tym przypadku:

1. Jeśli korzystasz z aplikacji WebMail, zaloguj się na swoje konto pocztowe i skasuj wiadomości  z największymi załącznikami ( załączniki pobierz na komputer lokalny lub wyślij do chmury )

2. Jeśli korzystasz z klienta poczty e-mail ( Thunderbird, Outlook ) na protokole IMAP również skasuj wiadomości  z największymi załącznikami lub w konfiguracji konta e-mail zmień protokół poczty przychodzącej IMAP na POP3 i pobierz wszystkie wiadomości na komputer lokalny ( UWAGA! ta opcja kasuje wszystkie wiadomości na serwerze)

3.  Skorzystaj z hostingu w Chmurze i zamów nielimitowaną pocztę e-mail na hostingu DJA.PL z codzienną kopią bezpieczeństwa i możliwością odtworzenia do 30 dni wstecz.

 Sprawdź ofertę i cennik  https://www.dja.pl/hosting-www/business-email.html

 

Poczta email bez limitu pojemności

Business Cloud eMail

 • Nielimitowana powierzchnia dyskowa kont e-mail
 • Nielimitowana ilość kont e-mail
 • Aplikacja WebMail Horde, RoundCube, Afterlogic
 • Obsługa protokołów POP3, SMTP, IMAP
 • MailChanels - ochrona IP nadawcy
 • MagicSpam Pro - komercyjny antyspam
 • Codzienna kopia bezpieczeństwa z możliwością odtworzenia do 30dni wstecz

ZOBACZ OFERTĘ

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

}

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Oferujemy usługę nielimitowanej powierzchni kont e-mail z codzienną kopią bezpieczeństwa i możliwością odtworzenia do 30 dni wstecz. Sprawdź ofertę Poczta e-mail bez limitu.

poczta e-mail bez limitu pojemności

 

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.