• 1
 • 2
 • 3
 • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

 

Pomoc

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Aby aktywować opcję autoryzacji poczty wychodzącej należy wykonać następujące czynności:

  Otwórz program Outlook Express i z górnego menu wybierz opcje Narzędzia oraz z otwartej listy wybierz opcję Konta...

  Następnie w nowo otwartym okienku, wybieramy zakładkę Poczta, w której powinniśmy wybrać pojedynczym klikiem myszy konto, którego konfigurację chcemy zmienić. W Naszym przypadku konto to ma nazwę mail.dja.pl (nazwa ta jest przykładowa). Po wykonaniu tej operacji wybrane konto powinno zostać podświetlone na niebiesko tak jak to widać na obrazku poniżej. Następnie klikamy przycisk Właściwości, który znajduje się po prawej stronie.

   

  W nowo otwartym oknie mamy do wyboru następujące zakładki: Ogólne, Serwery, Połączenie, Zabezpieczenia, Zaawansowane. Aby aktywować opcje Autoryzacjii poczty wychodzącej należy przejść do zakładki Serwery, co widać na następnym obrazie

  Po wybraniu zakładki serwery, powinniśmy zaznaczyć opcję: Serwer wymaga uwierzytelnienia.

  Następnie celem weryfikacji ustawień, wybieramy opcję Ustawienia znajdującą się po prawej stronie zaznaczonej przed chwilą opcji. Nowo otwarte okno pozwala nam na zdefiniowanie danych używanych podczas autoryzacji. W większości przypadków nazwa użytkownika i hasło używane do autoryzacji są zgodne z danymi używanymi podczas odbierania poczty. Powinniśmy więc zaznaczyć opcje Użyj tych samych ustawień co mój serwer poczty przychodzącej. W przypadku gdy zostalibyśmy zmuszeni do używania różnych haseł dostępowych należałoby zaznaczyć opcję Zaloguj używając i wpisać otrzymane od administratora dane.

Po wykonaniu powyższych czynności zatwierdzamy dokonane zmiany, używając przycisku OK, do momentu dojścia do głównej strony naszego programu pocztowego.

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD w Polsce już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

1&1 kończy działalność na polskim rynku i odnowienie usług nie będzie już możliwe ! Masz stronę w 1&1 ? Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę email z 1&1  na nasz hosting bezpłatnie.

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.