• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

 

Pomoc

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ZOBACZ INSTRUKCJĘ VIDEO
Przy pierwszym uruchomieniu programu Outlook Express automatycznie uruchomi się instalator konta e-mail. Należy postępować według jego poleceń i naszych wskazówek podanych w punkcie od 1 do 6.

1. Uruchom program Outlook Express. Z menu Narzędzia wybierz opcję Konta.2. W oknie Konta internetowe kliknij przycisk Dodaj -> Poczta.3. Wprowadź swoją nazwę np. nick lub imię i nazwisko.4. Wpisz swój adres e-mail.5. Wpisz adresy serwerów POP3 i SMTP.6. Wprowadź swoją nazwę użytkownika/login i hasło, które otrzymałeś od administratora serwera.7. Zatwierdź zmiany przyciskiem Zakończ.8. Autoryzacja poczty e-mail. Kliknij przycisk Właściwości9. W zakładce Serwery zaznacz pole Serwer wymaga uwierzytelnienia9. Przejdź na zakładkę Zaawansowane.

WAŻNE !!! jeśli korzystasz z usługi NEOSTRADA TP, musisz zmienić numer portu serwera SMTP z 25 na 58710. Kliknij przycisk Zamknij.GOTOWE

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla,  Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD w Polsce już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

1&1 kończy działalność na polskim rynku i odnowienie usług nie będzie już możliwe ! Masz stronę w 1&1 ? Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę email z 1&1  na nasz hosting bezpłatnie.

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.