• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Pin It

Oferujemy  Tanie domeny już od 15 zł netto / rok 

ZAMÓW DOMENĘ

Przenieś domenę do DJA.PL
Polska - domeny PL

Wygasanie domeny: Domenę odnawiamy najwcześniej na 30 dni przed data wygaśnięcia. W przypadku nieodnowienia można dokonać reaktywacji w ciągu 30 dni, po tym czasie domena wraca do puli domen wolnych.

Transfer: Rozróżniane są 2 typy transferów domen:
- Transfer z NASK do partnera NASK z użyciem wew. systemu Partnera

- Transfer pomiędzy Partnerami NASK: Do transferu domeny wymagany jest kod Authinfo, który należy uzyskać od obecnego operatora domeny. Kod ten przekazywany jest do nowego operatora w celu zainicjowania transferu. Zatwierdzenie transferu (do 5 dni od chwili zainicjowania) odbywa się poprzez klikniecie na link zawarty w mailu wysyłanym na adres obecnego Abonenta domeny. Mail ten wysyłany jest z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

- można zainicjować transfer domeny .pl nawet w dniu wygasania domeny, a nie jak ma to miejsce na dzień dzisiejszy najpóźniej na 6 dni przed wygaśnięciem

 

Świat - Domeny globalne (gTLD)

Należą do puli domen funkcjonalnych, które nie są przypisane do konkretnego kraju, czy regionu.

 

 

Com - korporacyjne

Wygasanie domeny: Domena .com wygasa przez 65 dni, okres ten podzielony jest na 2 etapy.

- przez pierwsze 30 dni od daty wygaśnięcia możliwe jest odnowienie domeny w normalnej cenie,

- 31 - 60 dni, kiedy to domena jest w stanie "Redemption Period Restorable". W tym czasie można dokonać reaktywacji domeny, należy skontaktować się z Partnerem  w celu wykonania tej operacji.

Transfer: Transferowane są tylko aktywne domeny, procedurę należy rozpocząć co najmniej na 10 dni przed datą wygaśnięcia domeny, jednak nie szybciej niż 60 dni od ostatniego odnowienia, transferu czy rejestracji domeny. Do transferu niezbędny jest Authcode (odpowiednik Authinfo dla domen PL), obecny operator powinien umożliwić transfer domeny poprzez ustawienie odpowiedniego statusu.

Podczas transferu domena jest odnawiana na rok (lub dłuższy okres, jednak nie więcej niż 9 lat), który to okres jest doliczany do obecnego okresu abonamentowego. Transfer domeny trwa ok. 5 dni, w tym czasie na adres obecnego właściciela domeny przesyłany jest e-mail z linkiem zatwierdzającym transfer.


 • Transfer domeny musi zostać potwierdzony zarówno przez obecnego jak i nowego Abonenta domeny (nawet kiedy kontakty różnią się tylko jednym znakiem w danych Abonenta).
  Jeśli transfer nie zostanie potwierdzony w terminie 5-ciu dni zostanie anulowany. 
 • Zmiana Abonenta domeny zostanie wykonana po potwierdzeniu maili przez obecnego i nowego Abonenta.
  Jeśli zmiana nie zostanie potwierdzona przez obie strony w ciągu 60-ciu dni zostanie anulowana. 
 • Wykonanie transferu, cesji lub zmiany danych (nazwa firmy, imię i nazwisko reprezentanta, zmiana adresu mailowego) będzie skutkowała zablokowaniem domeny
  (do wykonywania kolejnych zmian oraz do transferu) na okres 60 dni. 
 • Transfer zostanie anulowany jeśli domena wygaśnie przed jego potwierdzeniem przez obie strony.
  W tej sytuacji pozostanie możliwość jej przedłużenia u obecnego Operatora.  
 • Po aktywacji lub wyłączeniu ochrony prywatności dla domeny zostanie wysłany mail do Abonenta informujący, iż ma możliwość powrócenia do statusu ochrony jaki uległ zmianie. 

 

Net - agencje internetowe

jak wyżej

Org - organizacje (non-profit)

jak wyżej

Biz - biznesowe

jak wyżej

Info - informacyjne

Wygasanie domeny: Domena .com wygasa przez 45 dni, okres ten podzielony jest na 2 etapy.

- przez pierwsze 15 dni od daty wygaśnięcia możliwe jest odnowienie domeny w normalnej cenie,

- 16 - 30 dni, kiedy to domena jest w stanie "Redemption Period Restorable". W tym czasie można dokonać reaktywacji domeny, należy skontaktować się z Partnerem w celu wykonania tej operacji.

JOBS - praca

Wygasanie domeny: Domena .jobs wygasa przez 44 dni

Transfer: Na chwilę obecną transfer tego TLD nie jest możliwy.

MOBI - telefony komórkowe

Wygasanie domeny: Domena .mobi wygasa przez 30 dni.

Transfer: Transferowane są tylko aktywne domeny; procedurę należy rozpocząć co najmniej na 10 dni przed datą wygaśnięcia domeny, jednak nie szybciej niż 60 dni od ostatniego odnowienia, transferu, czy rejestracji domeny. Do transferu niezbędny jest Authcode (odpowiednik Authinfo dla domen PL), obecny operator powinien umożliwić transfer domeny poprzez ustawienie odpowiedniego statusu.

Podczas transferu domena jest odnawiana na rok (lub dłuższy okres, jednak nie więcej niż 9 lat), który to okres jest doliczany do obecnego okresu abonamentowego. Transfer domeny trwa ok. 5 dni, w tym czasie na adres obecnego właściciela domeny przesyłany jest e-mail z linkiem zatwierdzającym transfer.

TEL - dane kontaktowe

Istotne cechy: Domena .tel należy do puli domen globalnych. Dzięki rozszerzeniu .tel można w Internecie gromadzić, aktualizować oraz publikować dane kontaktowe firm oraz osób prywatnych. Osoba, która zarejestruje domenę otrzymuje dostępy do platformy zarządzania danymi kontaktowymi.


Od stycznia 2014 roku ICANN wprowadził na rejestratorów domen globalnych (gTLD) obowiązek weryfikacji adresów email z danych kontaktowych dla domen.

Potwierdzenie wygląda następująco:

- abonent przy rejestracji domeny, transferze, zmianie właściciela, a nawet zmianie samego adresu email, otrzymuje od rejestratora maila z prośba o potwierdzenie maila (link do kliknięcia w mailu)

- abonent ma 15 dni na potwierdzenie
- jeśli abonent nie dokona potwierdzenia domena zostanie ZAWIESZONA i wszelkie usługi z nią związane przestaną działać
- rejestrator wysyła dodatkowe przypomnienia o weryfikacji w 7 i 14 dniu

Nie ma możliwości wyłączenia obowiązku potwierdzania danych kontaktowych. Abonent który potwierdzi swoje dane poprzez akceptację linku, w przypadku rejestracji nowych domen na ten sam kontakt nie będzie musiał ponownie potwierdzać danych - chyba, że dane się zmienią.

 

W związku z realizacją nowej polityki ICANN (Expired Registration Recovery Policy (ERRP)) informujemy, iż od września 2013r.  zostały wprowadzone mailingi powiadamiające Abonentów domen globalnych (gTLD) o zbliżającym się terminie wygaśnięcia domen oraz o wygaśnięciu domen. Pierwszy mailing jest wysyłany na 30 dni przed wygaśnięciem domen, kolejny na 7 dni przed wygaśnięciem domen a ostatni tuż po wygaśnięciu domen. Mailingi zawierają również informację, by w sprawie odnowienia domen kontaktować się z odpowiednim Administratorem domen w naszym systemie. Powyższe mailing są obligatoryjne i wymagalne od każdego Registrara domen globalnych.Europa - domeny EU

W kwietniu 2010r. EurID wprowadził możliwość wieloletniej rejestracji domen .eu. Aktualnie domenę można zarejestrować od roku do 10 lat. Zmienia się także okres ważności po transferze domeny. W przypadku transferu domeny okres jaki pozostał do jej wygaśnięcia zostaje doliczony do okresu jednorocznego

Wygasanie domeny
: Domenę można odnowić na 30 dni przed wygaśnięciem. W przypadku nie odnowienia domeny, przechodzi ona w 40 dniowy okres kwarantanny (należy wykonać reaktywację domeny). Koszt reaktywacji jest różny od kosztu odnowienia - szczegóły w cenniku.

W związku z wprowadzonymi przez EURid zmianami w zarządzaniu domenami .eu informujemy iż od dnia 21-11-2012:

- można zmieniać w kontakcie zawartość pola „nazwa firmy” (dla kontaktów firmowych) oraz imienia/nazwiska (dla kontaktów prywatnych) pod warunkiem, że nie zmieniania się Abonent domeny.

Przykład: poprawienie literówki, lub nowa nazwa firmy (jeśli firma zmieniła nazwę). Jeśli domena zmienia właściciela trzeba wykonać zmianę właściciela (cesję domeny), NIEDOZWOLONA JEST W TAKIM WYPADKU EDYCJA KONTAKTU

- zmiana właściciela wykonuje się od razu

- transfery domen eu nie wymagają mailowych potwierdzeń. Jedyną wymagają rzeczą jest podanie kodu authinfo. Format kodu to XXXX-aaaa-aaaa-aaaa np. AHSA-2RST-ZGK5-3PQ6

Klient prośbę o wydanie authinfo dla domen eu obsługiwanej w naszym systemie może złożyć przez https://authinfo.domainmaker.pl.

- kody authinfo dla eu NIE są stałe. Kod taki jest generowany w chwili pobrania kodu authinfo i jest ważny przez 40 dni.

- transfer domeny .eu w większości przypadków wykonuje się od razu jednak Registry dopuszcza losową weryfikację transferu ze swojej strony – w takim przypadku transfer może się wydłużyć do 5 dni roboczych.

- transfer domeny .eu zachowuje jej wszystkie ustawienia dns

- transfer domeny .eu wiąze się z jej odnowieniem na 1 rok.

WAŻNE: Zgodnie z polityką EURid (rejestru domen .eu) operacje takie jak transfer i zmiana abonenta domeny są płatne.

 

Aktualizacja:  07,04,2017

Na podstawie domainmaker.pl

 

Szukaj w DJA.PL

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Mocny i szybki Hosting pod sklep internetowy Woocommerce, Magento, Prestashop, Virtuemart

E-Commerce web Hosting

 • 4 rdzenie procesora = 8.8 GHz
 • 4 GB pamięci RAM
 • Powierzchnia 50GB SSD
 • Nielimitowany transfer danych
 • Codzienna kopia bezpieczeństwa

Więcej...

 

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.