• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Wybierając najlepszy plan hostingowy dla swojej witryny,  elastyczny hosting dla resellerów w chmurze oferuje wiele korzyści w porównaniu z hostingiem VPS. Mówiąc najprościej, elastyczny hosting szybko staje się modelem hostingu nowej generacji, ponieważ może zadbać o wszystkie potrzeby Twojej witryny, jednocześnie obniżając koszty.

hosting dla agencji reklamowej


Co to jest Hosting VPS?

Hosting VPS (Virtual Private Server) zapewnia Twojej witrynie oddzielne środowisko. Ma własną kopię systemu operacyjnego i przydzielone zasoby serwera fizycznego.  Zasadniczo fizyczna maszyna (mocny serwer dedykowany) jest podzielona na mniejsze wirtualne maszyny. W każdym przedziale jest skonfigurowane oddzielne oprogramowanie serwera, dzięki czemu urządzenie może działać niezależnie.

Chociaż hosting VPS ma swoje zalety, takie jak indywidualne dostosowywanie i dostęp do konta root, jest również drogi w utrzymaniu. Pamiętaj, że będziesz musiał kupić licencje na swój VPS. Co ważniejsze, jesteś odpowiedzialny za obsługę instalacji, konfiguracji i  aktualizacji, a także zarządzanie witryną. W rezultacie musisz samodzielnie zarządzać serwerem, co wymaga czasu, wysiłku i wiedzy. Zatrudnianie administratora też kosztuje.

Co to jest Hosting elastyczny w chmurze?

Podobnie jak VPS, elastyczny hosting umożliwia hostowanie wielu witryn na tym samym serwerze. Oferuje jednak niezawodność i zasoby zarządzanego VPS. Nie musisz się martwić o aktualizacje systemu, licencje na oprogramowanie.  To wszystko masz w cenie.  Dzięki infrastrukturze IaaS (model chmury obliczeniowej) i wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego, zwiększamy zasoby konta hostingowego o dodatkowe zasoby vCPU, RAM, IOPS, IO w czasie rzeczywistym bez przestojów.  Sprawdź ofertę elastycznego hostingu.

Czy Elastyczny Skalowalny Hosting jest  dla Ciebie?

Jeśli korzystasz obecnie z tradycyjnego hostingu współdzielonego i przydzielone zasoby konta hostingowego są już niewystarczające nie musisz wykupować serwera VPS z administracją. Przechodząc na elastyczny hosting w chmurze, twoja strona będzie nadal tak łatwa w zarządzaniu jak w twoim hostingu współdzielonym, ale będziesz mógł skorzystać z zasobów, niezawodności i skalowalności chmury obliczeniowej.

 

Co to jest hosting w Chmurze

CloudLinux Hosting cPanel - alternatywa dla serwera VPS

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Oferujemy usługę nielimitowanej powierzchni kont e-mail z codzienną kopią bezpieczeństwa i możliwością odtworzenia do 30 dni wstecz. Sprawdź ofertę Poczta e-mail bez limitu.

poczta e-mail bez limitu pojemności

 

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.