• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 7 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Pomoc

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Wybierając najlepszy plan hostingowy dla swojej witryny,  elastyczny hosting w chmurze oferuje wiele korzyści w porównaniu z hostingiem VPS. Mówiąc najprościej, elastyczny hosting szybko staje się modelem hostingu nowej generacji, ponieważ może zadbać o wszystkie potrzeby Twojej witryny, jednocześnie obniżając koszty.

Co to jest Hosting VPS?

Hosting VPS (Virtual Private Server) zapewnia Twojej witrynie oddzielne środowisko. Ma własną kopię systemu operacyjnego i przydzielone zasoby serwera fizycznego.  Zasadniczo fizyczna maszyna (mocny serwer dedykowany) jest podzielona na mniejsze wirtualne maszyny. W każdym przedziale jest skonfigurowane oddzielne oprogramowanie serwera, dzięki czemu urządzenie może działać niezależnie.

Chociaż hosting VPS ma swoje zalety, takie jak indywidualne dostosowywanie i dostęp do konta root, jest również drogi w utrzymaniu. Pamiętaj, że będziesz musiał kupić licencje na swój VPS. Co ważniejsze, jesteś odpowiedzialny za obsługę instalacji, konfiguracji i  aktualizacji, a także zarządzanie witryną. W rezultacie musisz samodzielnie zarządzać serwerem, co wymaga czasu, wysiłku i wiedzy. Zatrudnianie administratora też kosztuje.

Co to jest Hosting elastyczny w chmurze?

Podobnie jak VPS, elastyczny hosting umożliwia hostowanie wielu witryn na tym samym serwerze. Oferuje jednak niezawodność i zasoby zarządzanego VPS. Nie musisz się martwić o aktualizacje systemu, licencje na oprogramowanie.  To wszystko masz w cenie.  Dzięki infrastrukturze IaaS (model chmury obliczeniowej) i wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego, zwiększamy zasoby konta hostingowego o dodatkowe zasoby vCPU, RAM, IOPS, IO w czasie rzeczywistym bez przestojów.  Sprawdź ofertę elastycznego hostingu.

Czy Elastyczny Skalowalny Hosting jest  dla Ciebie?

Jeśli korzystasz obecnie z tradycyjnego hostingu współdzielonego i przydzielone zasoby konta hostingowego są już niewystarczające nie musisz wykupować serwera VPS z administracją. Przechodząc na elastyczny hosting w chmurze, twoja strona będzie nadal tak łatwa w zarządzaniu jak w twoim hostingu współdzielonym, ale będziesz mógł skorzystać z zasobów, niezawodności i skalowalności chmury obliczeniowej.

 

Co to jest hosting w Chmurze

CloudLinux Hosting cPanel - alternatywa dla serwera VPS

Szukaj w DJA.PL

Szablony stron www Wordpress, Joomla, Prestashop i inne...

Odwirusowanie Wordpress Odwirusowanie Joomla Usuwanie wirusów ze stron internetowych w jeden dzień szybko i skutecznie. Odwirusowanie Joomla, Odwirusowanie Wordpress

Szybki Hosting Wordpress SSD już od 5zł netto mies.
Hosting Wordpress SSD

 

Dla wszystkich klientów korzystających z Hostingu WWW cPanel DJA.PL udostępniamy bezpłatnie zaufane Certyfikaty SSL (DV Domain Validated ). darmowy certyfikat ssl

Oferujemy usługę nielimitowanej powierzchni kont e-mail z codzienną kopią bezpieczeństwa i możliwością odtworzenia do 30 dni wstecz. Sprawdź ofertę Poczta e-mail bez limitu.

poczta e-mail bez limitu pojemności

 

Profesjonalne Motywy WordPress, Szablony dla Joomla, PrestaShop i inne. Sprawdź ofertę gotowych stron www od TemplateMonster ze stałą 10% zniżką.

 

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.