• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

 CloudLinux to komercyjny system operacyjny opracowany na podstawie dystrybucji CentOS oparty na jądrze OpenVZ. Dzięki wirtualizacji na poziomie aplikacji (LVE), każdemu kontu cPanel można przydzielić określoną część zasobów serwera (moc procesora, pamięć, IO dysku, IOPS, liczbę procesów) podobnie jak w przypadku serwerów VPS. System plików CageFS izoluje użytkowników od siebie, aby uniknąć efektu „złego sąsiada”. Dzięki temu jeden użytkownik nie jest w stanie wykryć obecność innego, zobaczyć jego pliki konfiguracyjne czy uruchomione procesy. Kolejna ważna funkcjonalność to PHP Selector. Jest to składnik CloudLinux, który pozwala każdemu użytkownikowi wybrać wersję PHP i jego moduły dla swoich potrzeb.

cpanel cloudlinux hosting

CloudLinux to kompletnie izolowane środowisko hostingowe cPanel z gwarantowanymi zasobami procesora, pamięci i powierzchni dyskowej.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowy e-mail
Wpisz treść
Nieprawidłowe dane. W razie problemów z formularzem kontakt bezpośredni na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.