• cPanel hosting w chmurze na dyskach SSD

  Hosting WWW w Chmurze na dyskach SSD

  Szukasz hosting www dla swojej strony internetowej lub bloga? Sprawdź ofertę naszych serwerów www. Już za kilka złotych miesięcznie otrzymujesz stabilny, w pełni funkcjonalny cloud hosting z PHP5 i 8 oraz MySQL5. Dzięki panelowi administracyjnemu cPanel lub DirectAdmin nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy administratora aby założyć konto e-mail, bazę danych, zainstalować CMS JOOMLA! lub WORDPRESS. Bezpłatny certyfikat SSL we wszystkich pakietach hostingowych.

  WYBIERZ HOSTING WWW

 • 1
 • 2

Rejestracja domen internetowych od 15zł / rok  netto


www.
Podana cena netto dotyczy rejestracji nowej domeny na okres 1 roku. Przenieś domenę do DJA.PL Zobacz pełny cennik domen.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
Pin It

 • LVE

  LVE

  Wydzielone zasoby procesora i pamięci RAM dla każdego konta.
 • CageFS

  CageFS

  Izolacja użytkownika w oddzielnej tzw. klatce.
 • PHP Selector

  PHP Selector

  Bezpieczne wersje PHP od 4.4 do 7.x
 • LVE Stats

  LVE Stats

  Statystyki wykorzystania vCPU, RAM, IO, IOPS.


Hosting dla resellerów.  Jeśli prowadzisz agencję reklamową lub jesteś projektantem stron internetowych, możesz skorzystać z hostingu Reseller aby oferować klientom swoje własne plany hostingowe. Masz do dyspozycji funkcjonalność hostingu cPanel oraz dedykowane zasoby vCPU, RAM i SSD.


Elastyczny Hosting
dostosowany do Twoich aktualnych potrzeb.

 CloudLinux to komercyjny system operacyjny opracowany na podstawie dystrybucji CentOS oparty na jądrze OpenVZ. Dzięki wirtualizacji na poziomie aplikacji (LVE), każdemu kontu cPanel można przydzielić określoną część zasobów serwera (moc procesora, pamięć, IO dysku, IOPS, liczbę procesów) podobnie jak w przypadku serwerów VPS. System plików CageFS izoluje użytkowników od siebie, aby uniknąć efektu „złego sąsiada”. Dzięki temu jeden użytkownik nie jest w stanie wykryć obecność innego, zobaczyć jego pliki konfiguracyjne czy uruchomione procesy. Kolejna ważna funkcjonalność to PHP Selector. Jest to składnik CloudLinux, który pozwala każdemu użytkownikowi wybrać wersję PHP od 4.4 do 7.x i  ponad 100 modułów dla swoich potrzeb.

Krótko rzecz ujmując, dzięki infrastrukturze IaaS (model chmury obliczeniowej) i wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego, zwiększamy zasoby konta hostingowego praktycznie bez przestojów.  Możemy również zmniejszyć zasoby vCPU i pamięci RAM na życzenie, jeśli np. Twój sklep internetowy w okresie zimowym generuje mniejsze obciążenie niż w okresie letnim - obniżając Twoje koszty hostingu. 

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tanim niezarządzanym serwerem VPS za kilkanaście złotych miesięcznie zamiast Hostingiem CloudLinux, zwróć uwagę na fakt, że otrzymujesz w przeciwieństwie do CloudLinux cPanel Hosting praktycznie „gołe” środowisko systemowe. W takim przypadku musisz mieć czas, posiadać wiedzę i umiejętności administratora Linux na poziomie root aby skonfigurować system według własnych potrzeb.

cpanel cloudlinux hosting

CloudLinux to kompletnie izolowane środowisko hostingowe cPanel z gwarantowanymi zasobami procesora, pamięci i powierzchni dyskowej. Więcej...

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowy e-mail
Wpisz treść
Nieprawidłowe dane. W razie problemów z formularzem kontakt bezpośredni na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
antyspam
Nieprawidłowy kod

 

Dlaczego wybrać Cloud Hosting u nas ?

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży usług internetowych

 • 100% SSD Drive

  100% SSD Drive

  Szybkie dyski SSD.
 • Web Application Firewall

  Web Application Firewall

  Ochrona stron w czasie rzeczywistym przed Malware.
 • RVSiteBuilder

  RVSiteBuilder

  Kreator stron www.
 • CloudFlare Plugin

  CloudFlare Plugin

  Dodaj domenę do Cloudflare bez konieczności zmiany DNS.
 • cPanel

  cPanel

  Najpopularniejszy i dojrzały panel zarządzania hostingiem na świecie.
 • Installatron

  Installatron

  Instalator Wordpress, Joomla, Prestashop jednym kliknięciem.
 • IaaS Infrastruktura Cloud

  IaaS Infrastruktura Cloud

  Jesteś w Chmurze
 • Bezpłatny SSL

  Bezpłatny SSL

  Dla wszystkich domen Twojego konta.

 


Informacja dot. Cookies Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.Jak to zrobic?.